Lineablue
Axiss Glass - Współpraca
Lineablue

AxissGlass to marka posiadająca w swojej ofercie wysokiej jakości elementy wyposażenia łazienek. Wśród produktów znajdują się: kabiny, drzwi prysznicowe, ścianki prysznicowe oraz brodziki.

Produkcja wyrobów sprzedawanych przez AxissGlass przeszła liczne akredytacje, w tym ISO9001: 2000 Międzynarodowy System Jakości, CE, TUV i certyfikaty GS. AxissGlass koncentruje się na byciu liderem na rynku kabin prysznicowych i zawsze stara się dążyć do ulepszania swoich produktów. Asortyment AxissGlass jest bardzo popularny w wielu krajach Europy.

W ofercie AxissGlass znajduje się ponad 200 serii produktów. Cały asortyment odznacza  się nie tylko doskonałym wyglądem, ale także przemyślaną, sprawdzoną konstrukcją. W celu osiągnięcia wysokiej jakości zapewniającej niezawodność i bezpieczeństwo użytkowania produkty przechodzą szereg specjalistycznych testów. Produkty wykonane są z niezwykłą dbałością, a materiały używane do produkcji odznaczają się wyjątkową jakością oraz odpornością. Do produkcji szyb w kabinach, ściankach i drzwiach prysznicowych wykorzystano jedynie bezpieczne, hartowane szkło. Materiał ten jest trwały oraz poprawia bezpieczeństwo użytkowania. Po stłuczeniu szkło rozpada się na małe kawałeczki nie powodując skaleczeń użytkownika.

Od etapu projektowania, aż do produkcji AxissGlass dba o to, żeby sprzedawane produkty były efektowne, wytrzymałe i przyjazne dla Klienta. Elementy wyposażenia łazienek marki Axiss Glass posiadają wiele udogodnień zapewniających komfort użytkowania i ułatwiających czyszczenie produktów.

Więcej informacji o produktach AxissGlass można przeczytać na stronie www.axissglass.com

LineaBlue jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce produktów marki AxissGlass.

LINEABLUE na Facebooku LINEABLUE Google+
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.