Lineablue
Marcooni - Współpraca
Lineablue
Lineablue
Lineablue

Marcooni jest marką posiadającą w swojej ofercie ekskluzywne wanny wolnostoące oraz do zabudowy. Oryginalny design oraz wysoka jakość produktów sprawiły, że Marcooni zyskała uznanie Klientów i osiągnęła wysoką pozycję na rynkach europejskich. Marcooni to marka, która daje nowe możliwości w tworzeniu łazienek o niepowtarzalnym klimacie. Produkty Marcooni zdobią wiele nowoczesnych łazienek w domach zlokalizowanych we Włoszech i innych europejskich państwach.

Marcooni posiada szeroką ofertę wanien wolnostojących i do zabudowy. W ofercie znajduje się  ponad 120 modeli wanien: od nowoczesnych do klasycznych, retro wzorów. Chcąc zapewnić perfekcyjny wygląd produktów, Wanny Marcooni projektowane są przez uznanych europejskich  projektantów. Niedawno Marcooni poszerzyło ofertę, dając Klientom możliwość dowolnej zmiany koloru wanien. Zmiana koloru zewnętrznej części wanny barwą dopasowaną do pomieszczenia pozwala na podkreślenie unikalnego charakteru łazienki.

Wszystkie modele wanien są funkcjonalne, wygodne i piękne. Marcooni przykłada dużą wagę do jakości i niezawodności  produktów, dlatego wanny tej marki charakteryzują się bardzo wysoką trwałością i najwyższą możliwą odpornością na zarysowania i ścieranie. Marcooni gwarantuje, że wanny będą służyły każdemu Klientowi przez wiele lat. W zależności od modelu produkty posiadają 5 lub 6 lat gwarancji.

Więcej informacji o produktach Marcooni można przeczytać na stronie www.marcooni.com

LineaBlue jest w Polsce wyłącznym dystrybutorem produktów Marcooni.

LINEABLUE na Facebooku LINEABLUE Google+
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.