Lineablue
Firma

HISTORIA LINEABLUE
Sprzedaż produktów rozpoczęliśmy w 2000 roku. Od początku istnienia priorytetem w naszej firmie jest zapewnianie Klientom satysfakcji. Głównym celem stało się oferowanie jedynie takich produktów, które odznaczają się najwyższą jakością i unikalnym designem. Firma dążyła do nawiązania ścisłej współpracy z najlepszymi producentami. Bezpośrednie relacje z producentami pozwoliły nam na wyznaczenie niskich cen produktów. W 2006 roku firma zmieniła dotychczasową nazwę zaczynając działalność jako LineaBlue. Od 2012 roku jesteśmy wyłącznym dystrybutorem cenionych na rynkach zagranicznych marek: Marcooni oraz Axiss Glass. Oferta produktowa charakteryzujące się wysoką jakością wykonania i oryginalnym designem oraz bardzo rozsądną ceną. Rozpoczęcie współpracy z renomowanymi producentami pozwoliło na poszerzenie oferty o ekskluzywne i efektowne produkty. 

Bogata i atrakcyjna oferta produktowa sprawiła, że od początku działalności zaufały nam tysiące Klientów. 13 lat sprzedaży produktów w serwisie aukcyjnym Allegro zaowocowało uzyskaniem przez firmę LineaBlue ogromnej liczby pozytywnych komentarzy oraz statusu „standard Allegro”. Mimo tego, że od początku działalności osiągnęliśmy wiele sukcesów, nieustannie dążymy do rozwoju firmy

LINEABLUE DZISIAJ
LineaBlue jest rozpoznawalną i docenianą firmą, oferującą szeroką gamę ekskluzywnych produktów z zakresu wyposażenia łazienek oraz kuchni. Zajmujemy się zarówno sprzedażą detaliczną jak i hurtową. Setki produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym oraz na aukcjach Allegro umożliwiają Klientom skompletowanie różnych elementów w taki sposób, aby nie tylko pasowały do siebie, ale również tworzyły niepowtarzalny charakter projektowanego wnętrza. W ciągłej sprzedaży posiadamy między innymi 50 modeli wanien i 80 modeli umywalek.

LineaBlue współpracuje jedynie z producentami, których produkty odznaczają się nadzwyczajnym designem, jakością oraz bardzo rozsądną ceną. Sprzedawany przez nas asortyment pochodzi od cenionych europejskich producentów;  PAA baths, Alcaplast, Marmite oraz jesteśmy wyłącznym dystrybutorem renomowanych marek: Marcooni i Axiss Glass. Oferta LineaBlue to połączenie ekskluzywnych produktów z rozsądnymi cenami.

Posiadamy w centrum Polski (w Warszawie) magazyny o łącznej powierzchni ponad 2000 metrów kwadratowych. Wszystkie produkty dostępne w sklepie LineaBlue znajdują się w naszej firmie. Tak duży magazyn umożliwia przechowywanie wszystkich produktów będących w ofercie LineaBlue, co w konsekwencji umożliwia skrócenie czasu wysyłki zamówionego towaru do niezbędnego minimum.

Mając na uwadze wygodę Klientów LineaBlue umożliwia wszystkim kupującym kontakt z kompetentnymi pracownikami firmy, gotowymi udzielać wskazówek z zakresu doradztwa projektowego. Wysoką jakość usług dostarczanych przez LineaBlue potwierdzają tysiące pozytywnych komentarzy dotyczących firmy znajdujących się w portalu Allegro. Pasja, zaangażowanie i zapał, którymi kierujemy się każdego dnia sprawiły, że LineaBlue jest nowoczesną firmą cieszącą się uznaniem Klientów.

Odbiorcom hurtowym oferujemy doskonałe warunki współpracy obejmujące bogatą ofertę oraz atrakcyjne ceny. Klienci hurtowi mogą liczyć na indywidualną obsługę, która opiera się na osobistym i szybkim kontakcie. Hurtownikom oferujemy stałą współpracę, której podstawą są partnerskie relacje, uczciwość, współdziałanie i zaufanie.

JAKOŚĆ LINEABLUE
Jakość ma zasadnicze znaczenie dla uzyskania przez Klienta satysfakcji z zakupów w LineaBlue, dlatego przykładamy do tej kwestii szczególną uwagę. Zagadnienie jakości dzielimy na dwie istotne grupy: jakość produktów oraz jakość obsługi Klienta. Nieustannie dążymy do zapewnienia najwyższego poziomu zarówno jakości  produktów, jak i jakości obsługi Klienta.

JAKOŚĆ PRODUKTÓW
Wszystkie produkty znajdujące się w naszym sklepie charakteryzują się dużą trwałością, dokładnością wykonania i starannym wykończeniem. Materiały oraz sprawdzone rozwiązania sprawiają, że produkty kupione w sklepie LineaBlue będą służyć przez długie lata. Wszyscy producenci sprzedawanych przez nas artykułów cieszą się dużym uznaniem Klientów na zagranicznych rynkach. Znakomitą jakość produktów potwierdza długi czas gwarancji.

JAKOŚĆ OBSŁUGI KLIENTÓW
Przy realizowaniu zamówień gwarantujemy znakomitą obsługę każdego Klienta. Zapewniamy łatwy i szybki kontakt z kompetentnymi pracownikami firmy gotowymi udzielać rzeczowych odpowiedzi na zadawane pytania, a także oferować pomoc z zakresu doradztwa projektowego. Każdy Klient traktowany jest indywidualnie, a zaangażowanie i doświadczenie pracowników firmy pozwalają na rozpoznanie i zrozumienie potrzeb kupującego. Dbając o wygodę i czas Klientów zamówienia realizowane są w bardzo krótkim terminie. Duży magazyn i współpraca z firmami spedycyjnymi pozwalają na dostarczenie towaru do Klienta nawet w ciągu 24 godzin.

O wzorowej obsłudze Klientów w firmie LineaBlue świadczy uzyskanie w serwisie aukcyjnym najwyższego możliwego  Standardu Allegro oraz ponad 15 000 pozytywnych komentarzy.

LINEABLUE na Facebooku LINEABLUE Google+
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.