Lineablue
Lineablue
Lineablue
Aktualności
Łazienka dla dzieci - kolorowe meble zachęcające do nauki i zabawy

Pamiętasz, kiedy ostatni raz dziecko powiedziało coś, co sprawiło, że zacząłeś się głośno śmiać? Dzieci potrafią czerpać ogromną radość z życia. Nieustannie przypominają nam, że powinniśmy każdego dnia uśmiechać się i nie traktować życia zbyt poważnie. Firma Sonia wprowadziła kolekcję „Lesson 1”, która jest hołdem dla najmłodszych mieszkających w naszych domach.
Ustawienie w łazienkce kolorowych produktów edukacyjnych sprawi, że nauka codziennych zabiegów higienicznych stanie się dla dziecka przyjemnością.
Podstawą kolekcji są urocze grafiki budzące w dzieciach ciekawość i chęć zabawy. Lesson 1 opiera się na żywych kolorach, zabawnych kształtach i postaciach, które motywują i uczą dzieci dbania o higienę osobistą. Rysunki zaprojektowała znana hiszpańska ilustratorka i projektantka Sandra Valencia Nawarro.

Zmieniając łazienkę w miejsce idealne do nauki i zabawy firma Sonia stworzyła dwie ujmujące postacie (Pini i Boni), które pomagają kształtować w dzieciach dobre nawyki związane z higieną osobistą, szacunkiem dla środowiska, oraz uczą prawidłowego korzystania z łazienki. Ilustracje zaprojektowane są tak, aby być fantazyjnymi i kolorowymi, a jednocześnie nowoczesnymi i funkcjonalnymi. Kolekcja Lesson 1 składa się z magnetycznej szafki umywalkowej z wysuwaną szufladą, wiszącej szafki z ozdobną podziałką do mierzenia wzrostu, wielofunkcyjnego taboretu służącego jako krzesełko, podnóżek lub schowek na zabawki do kąpieli oraz prostego lustra. Świetnym dodatkiem do kolekcji są kolorowe kubeczki oraz pasująca do pozostałych elementów funkcjonalna półeczka.

W tak urządzonej łazience dzieci mogą dbać o swoje ciało i jednocześnie czuć się jak na placu zabaw. Szafki zachęcają dzieci do wyrażania swojej kreatywności i wyobraźni za pomocą rysunku. Na frontach można przyczepiać magnesy lub rysować. Szafki są odporne na ścieranie.

Kolorowe meble są doskonałym elementem wyposażenia łazienki dla dziecka. Polecamy ustawienie mebli w łazience, w której ściany oraz podłoga będą miały jednolity, jasny kolor. Takie rozwiązanie pozwoli na szybką i prostą modyfikację pomieszczenia, gdy dziecko urośnie. Uniwersalny kolor ścian i podłogi będzie doskonałą bazą łazienki dla nastolatka.

LINEABLUE na Facebooku LINEABLUE Google+
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.